Your body is your most priceless possession... so take care of it.
IMMUNITY class=


IMMUNITY

100€

Tervis on kõige väärtuslikum asi, mis inimesel on. Anna oma kehale jõudu püsida terve ja energiline, IMMUNITY tilguti toetab nii immuunsust kui ka teie enesetunnet.
Vitamiinide ja mineraalidega rikastatud tilguti tugevdab tõhusalt immuunsust ning soodustab rakkude kiiret taastumist. See on parim lahendus tervise toetamiseks viirus ja külmetushaiguste hooajal ning reisides järsult muutuvate kliimavöötmete vahel.
Glutatioon, nagu ka C-vitamiin, mängib tugeva immuunsüsteemi säilitamisel olulist rolli, see antioksüdant muudab lümfotsüüdid (immuunsüsteemi peamised rakud) vastuvõtlikumaks erinevatele patogeenidele, suurendades seeläbi keha kaitsereaktsiooni.
Vajaduse korral võimalik lisada D-Vitamiini süst - 30€ (Soovitatav teha eelnevalt D-vitamiini analüüs)
Põhikomponendid:
750 ml vedelikku elektrolüütidega & Glutatioon
C-vitamiin, Seleen, Magneesium ja B1, B6, B12 vitamiinid
MILLAL KASUTADA?
Haigusest taastumine
Enne/Pärast reisi
Põletiku korral
Külmetus

C-VITAMIIN

C-vitamiin on vees lahustuv antioksüdant, mis on oluline kõigi keha kudede kasvu ja paranemise jaoks. Meie keha ei suuda C-vitamiini ise toota ega talletada, seetõttu on oluline seda juurde tarbida. C-vitamiin on hästi tuntud immuunsussüsteemi tugevdamise ja haiguste kaitsmise eest, ta on efektiivne profülaktilistel eesmärkidel gripi ja SARSi perioodil.

GLUTATIOON

Glutatioon on peptiid, mida meie rakud on võimelised sünteesima, kuid vananedes väheneb nende kogus. Organismis toimib glutatioon tugeva antioksüdandina, eemaldades toksiine ja vabu radikaale, mille üleliigne sisaldus võib põhjustada meie kehas põletikku ning nõrgendades seeläbi immuunsüsteemi.

MAGNEESIUM

Magneesium mõjutab nii kaasasündinud kui ka omandatud immuunsust. Kaasasündinud immuunvastus on kaitseliin, mida organism kasutab võõrkehade vastu. Kui keha esimest korda patogeeni märkab, aktiveerib see kohe kaasasündinud reaktsiooni ja hakkab tegutsema. See tähendab, et magneesium võib vähendada põletikku kehas ja mõjutab rakkude reaktsiooni potentsiaalselt kahjulikele ainetele ning aitab mobiliseerida valgeid vereliblesid kahjulikest ainetest vabanemiseks.Magneesium võib oluliselt vähendada C-reaktiivse valgu (CRP) taset veres. CRP on maksa poolt toodetud valk, mis toimib põletiku markerina, kui CRP tase on kõrge, viitab see põletikule või mõnele muule keha probleemile.

SELEEN

Seleen on oluline mineraal, mis tugevdab immuunsüsteemi. Ta toimib organismis antioksüdandina vähendades põletikku ja kaitstes rakke vabade radikaalide eest, nende rohkus võib nõrgestada immuunsüsteemi, põhjustada enneaegset vananemist ja erinevate haiguste teket. Seleen on vajalik ka kilpnäärme normaalseks talitluseks - ta osaleb hormoonide tootmise protsessis, mis mõjutavad meie energiataset ja reproduktiivtervist.

B1-VITAMIIN 

B1-vitamiin (Tiamiin) on oluline teie südame, lihaste ja närvisüsteemi normaalseks tööks. Alkoholi tarvitamine, kehv toitumine või rasedus võivad põhjustada tiamiinivaegust. Tõsine tiamiinipuudus võib põhjustada närvikahjustusi, südamepuudulikkust ja meeleoluhäireid.

B6-VITAMIIN

B6-vitamiin (Püridoksiin) mängib võtmerolli tuju, une ja isu osas. Samuti võib see aidata reguleerida hormoonide tasakaalu, ennetada südamehaigusi ja mõjutada potentsiaalselt ohtlike verehüüvete teket.

B12-VITAMIIN

B12-vitamiin omab märkimisväärset rolli optimaalse neuroloogilise funktsiooni säilitamisel. Vitamiini seostatakse mälukaotuse ärahoidmise ja keskendumisvõime parandamisega, samuti energia taseme tõstmisega.
KASUTEGURID
Keha täiendamine vitamiinidega immuunsuse tugevdamiseks.
Antioksüdantse toime ja rakkude kaitse tugevdamine.
Külmetuse ennetamine.
VASTUNÄIDUSTUSED
Kui on esinenud südame-, neeru- või maksahaigused, ei ole intravenoosne teraapia lubatud.
Kui olete tilguti koostisosade suhtes allergiline.